KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14995489

nr 1499 5489

Cirano Castelfranchi

(1912-1973), Italien

Oljemålning, Gård. Signerad. Olja på pannå, 48x68 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm

Cirano Castelfranchi, italiensk bildkonstnär född 1912, död 1973.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 20:37:07

Cirano Castelfranchi

Läs mer om Cirano Castelfranchi